"TŘINÁCTÁ KOMNATA DONALDA TRUMPA" A TAJNÉ KOSMICKÉ PROGRAMY (1)

Salla Michael

Salla Michael

autor

07.07.2020 Tajné projekty

Když Donald Trump zvítězil 8. listopadu 2016 v prezidentských volbách nad Hillary Clinton, překvapil tím většinu politických odborníků i mediálních sítí. Trump zapůsobil na Američany ze střední třídy, kteří začali být rozčarovaní procesem globalizace a výslednou ztrátou dobře placených pracovních míst ve výrobě. Trumpův plán na oživení výrobního průmyslu země vedl k rozsáhlé podpoře od milionů Američanů obávajících se, co by přinesla budoucnost, pokud by byl politický status quo zachován. Je třeba se na jeho vítězství podívat blíže, a sice v souvislosti s tím, jak jeho administrativa ovlivní vyhlídky na „oficiální odhalení“ tajných vesmírných programů a mimozemského života.

Při očekávání strategie Trumpovy prezidentské administrativy existují, zejména co se týče nějaké formy oficiálního odhalení, tři klíčové instituční vztahy. Zaprvé, během prezidentské kampaně Trump prohlásil, že přebuduje námořnictvo, jehož oceány brázdící flotily byly zásadně ovlivněny snížením rozpočtu. Zadruhé, Trumpovi se dostalo pomoci od ředitele "Federálního úřadu pro vyšetřování" (FBI), Jamese Comeye, jehož krátké opětovné zahájení vyšetřování Hillary Clinton pouhé dva týdny před prezidentskými volbami hrálo rozhodující roli v jeho vítězství. A nakonec, Trumpův pozitivní postoj k Rusku a jeho vůdci, prezidentu Vladimiru Putinovi, naznačil, že má v úmyslu radikálně změnit současné napjaté vztahy mezi Spojenými státy a Ruskem takovým způsobem, který významně ovlivní světové záležitosti.

Způsoby, jakými Trump rozvíjí instituční vztahy své administrativy s námořnictvem, FBI a Ruskou federací, budou mít ohledně toho, kolik bude schopen veřejně odhalit o tajných vesmírných programech  a mimozemském životě, velký význam. Budou-li tyto vztahy řádně pěstovány, jeho administrativa může zajít mnohem dál, než DeLongeho „částečné odhalení“ týkající se tajného vesmírného programu amerického letectva, a vytvořit podmínky pro „plné odhalení“ všech vesmírných programů. Zejména plné odhalení by nejen dramaticky oživilo americký výrobní průmysl tvorbou vyspělých technologií pro masovou veřejnou spotřebu, ale vedlo by k revolučním změnám po celém světě.

 

Projekt Manhattan pro přebudování (vesmírné) flotily námořnictva

Jedním z ústředních plánů, které Trump během prezidentské kampaně představil, bylo posílení námořnictva a jeho loďařského průmyslu. Trump pronesl 21. října 2016 v Pensylvánii významný projev, kde nastínil svůj grandiózní plán:  
Od dob první světové války je naše námořnictvo nejmenší, jaké kdy bylo. Na základě mého plánu bude postaveno 350 lodí, které naše námořnictvo potřebuje. Půjde o největší úsilí o přebudování naší armády od Ronalda Reagana, a bude si žádat skutečně národní výkon. Filadelfská loděnice je skvělým příkladem. Budu instruovat svého ministra námořnictva, aby prozkoumal místa, jako je Filadelfie, která mají dlouhou historii služby naší armádě a jsou v blízkosti silných soukromých subjektů působících v tomto oboru, a našel způsob, jak je do tohoto národního úsilí zapojit.

Jakmile bude naše flotila přebudována, bude třeba věnovat se náboru kvalifikovaných amerických řemeslníků, jako jsou svářeči, potrubáři a mnozí další. Zřídíme „centra vynikajících výsledků“ na místech jako Filadelfie a Portsmouth v New Hampshire a Hampton Roads ve Virginii, aby přinášela zkušené řemeslníky, které pro přebudování naší flotily potřebujeme. Přebudujeme naše námořnictvo, a učiníme tak pomocí americké oceli vyrobené právě zde, v Pensylvánii. Trumpův vrchní poradce v oblasti obrany, Alexander Gray, zmínil v jedné zprávě tento plán na přebudování námořní flotily jako nový „projekt Manhattan“:

Donald Trump slibuje přebudovat Ameriku pomocí amerických pracovníků a americké oceli. V samém počátku jeho administrativy okamžitě začne plnit tento slib o přebudování našeho námořnictva, které se během let od Obamy po Clintona zmenšilo na svou nejmenší úroveň od dob první světové války, s důležitostí, jakou měl projekt Manhattan.

Trumpova strategie ohledně námořnictva se ukázala být populární, soudě podle její podpory vysloužilými námořními důstojníky. Na seznamu 88 vlajkových důstojníků, kteří podepsali dopis na podporu Trumpovy kandidatury, pocházela většina podpisů od námořnictva; petici podepsalo 34 admirálů, a spolu s nimi další 2 admirálové pobřežní stráže a 2 generálové námořní pěchoty. Trumpova námořní strategie bude z hlediska toho, co se skrze ni naskytne pro budoucí vývoj tajného vesmírného programu námořnictva Solar Warden, skutečně průlomová. V současnosti je v provozu osm bojových skupin námořnictva, tajně vytvořených a nasazených v 80. letech. Námořnictvo však podle Williama Tompkinse plánuje nahradit tyto stávající bojové skupiny, které začínají být ve srovnání s dalšími vesmírnými programy zastaralé, dvanácti novými bojovými skupinami, které jsou momentálně ve vývoji. Jejich plný provoz je předběžně plánován po roce 2030, což bude stejné jako 50letý cyklus současných letadlových lodí. Tompkins (WT) při rozhovoru se mnou (MS), 25. února 2016, plány námořnictva dále rozvedl: 

WT: Všech osm hlavních bojových skupiny Solar Warden je starých, opravdu starých. Budou kompletně nahrazeny dvanácti novými. Je to velký program, protože jsou hodně staré.
 

MS: Takže současný plán zahrnuje dvanáct bojových skupin… ve vývoji.

WT: Jsou úplně nové, všechno je nové. Ne jen loď… (nový) hardware, všechno.
MS: Kdy budou nasazeny?

WT: Myslím, že nejprve budou nasazeny dvě (bojové skupiny) v roce 2031, nebo tak nějak.

MS: Teď jsou ve fázi plánování a výroby…
WT: Všechno je rozdělené na fáze. Vypracovali opravdu rychlý program, aby získali prototyp. Jsou čtyři kilometry dlouhé, spíše než jeden kilometr.

Je jasné, že takový projekt si bude žádat ohromné finance a zdroje, což bude zátěž pro podíl námořnictva v „černém rozpočtu“ Pentagonu, který byl na konci Clintonovy administrativy, v lednu 2001, odhadován na 1,7 bilionů dolarů ročně. Abychom plně pochopili význam tak ohromné sumy, uvažme, že navrhovaný rozpočet Pentagonu pro rok 2017 byl jen 582 miliard dolarů. To znamená, že černý rozpočet využívaný námořnictvem, letectvem a dalšími tajnými vesmírnými programy, byl v roce 2000 třikrát tolik, co rozpočet Pentagonu dnes! Trumpova podpora přebudování námořní flotily s „důležitostí, jakou měl projekt Manhattan, přichází od něj a jeho vrchních poradců jako jasný signál, že budou strategii, při které bude prioritou výstavba nové generace kilometry dlouhých vesmírných plavidel pro program námořnictva Solar Warden, přístupní. 

Tady vyvstává otázka, zda byl Trump během prezidentské kampaně tajně podporován skupinami spojenými s programem Solar Warden a dalšími souvisejícími vládními agenturami. Například dokumenty z WikiLeaks Trumpově kampani značně napomohly tím, že odhalily mnohé o nedostatcích Hillary Clinton a jejích vrchních poradců pro kampaň. I když Clinton obvinila Rusko, že stojí za těmito úniky, skutečným pachatelem byla podle Coreyho Goodea „Zemská aliance“, která s programem námořnictva Solar Warden spolupracuje.

Goode říká, že Zemská aliance se sestává z četných frakcí a organizací, které jsou, co se týče různých tajných vesmírných programů, zapojeny v rozličných dodavatelských, podpůrných a vůdčích rolích. Součástí Zemské aliance jsou „klaďasové“ nacházející se v armádní průmyslové elitě, zpravodajské komunitě Spojených států a mnoha dalších významných zemích, kteří podporují cíle programu Solar Warden, a také jeho spojenci, kteří tvoří to, co Goode popisuje jako „Alianci SSP“. Zemská aliance rovněž zahrnuje národy BRICS (Brazílie, Rusko, Indie, Čína a Jižní Afrika), které mají v úmyslu vytvořit nový světový finanční systém. V aktualizaci 3. listopadu 2016 předal Goode informace od svých zdrojů, že Zemská aliance, která zahrnuje operativce z námořnictva a FBI, skutečně podpořila Trumpovu kampaň. Mezi udanými důvody bylo, že Aliance vnímala Trumpa jako někoho, kdo by se vyhnul vtažení Spojených států do válek s velkými národy, které by mohly vyústit ve světovou katastrofu:

Donald Trump je skutečně podporován Aliancí. Trump rozhodně nevstupuje do této bitvy bez vlastních postojů. Pronesl a provedl spoustu věcí, které lidi rozčilují. Nereprezentuje ale skupinu, která aktivně usiluje o zabití miliard lidí rozpoutáním třetí světové války v co nejbližší době.

Goode dříve řekl, že Aliance SSP i Zemská aliance využívaly zveřejnění dokumentů jako svou upřednostňovanou metodu zajištění politických změn, a pro odhalování pravdy o tajných vesmírných programech. V odpovědi na otázku týkající se této záležitosti Goode uvedl:

Akce velkého odhalení by se zakládala na velkém vhození dat na internet, s mnoha stovkami tisíc dokumentů, audio a video souborů na různých zrcadlených webech, aby k nim měl každý přístup. Nastal by kolaps korporátní mediální mašinérie, a byla by spuštěna televizní a rozhlasová vzdělávací kampaň probíhající 24 hodin, 7 dní v týdnu. Ne všechny kanály a stanice by byly přibrány, takže lidé by nebyli zavaleni a mohli by „vypnout“, kdyby to kvůli stresu potřebovali.

Je tedy dobře možné, že některé dokumenty, které se objevily prostřednictvím WikiLeaks, byly připraveny Zemskou aliancí, jak prohlašuje Goode. Vyvstává otázka, zda se Trumpovi nedostalo podpory také díky tomu, že byl představiteli námořnictva/Solar Warden identifikován jako někdo, kdo pro ně představuje vzácnou a cennou příležitost. Viděli v Trumpovi muže, který by byl ochoten zasvětit svou prezidentskou administrativu vytvoření dalšího projektu Manhattan, který by byl věnován rychlému vybudování nové generace vesmírných bojových skupin? Trumpova minulost v realitách, v riskantních podnicích z oblasti rozsáhlé výstavby, ho nepochybně predisponuje k podpoře tak velkolepé vize a projektu. Pomáhá to objasnit, proč Tompkins říká, že námořnictvo „stojí za Trumpem na 100 %“.

Goodeovým tvrzením, že Zemská aliance podpořila Trumpa, získává na významu možnost, že byl určen jako někdo, kdo by pomohl námořnictvu proměnit jeho tajný vesmírný program na veřejně podporovaný program, připomínající fiktivní „Hvězdnou flotilu“ ze Star Treku. Jelikož Gene Roddenberry rozpracoval Star Trek v 60. letech jako výsledek jeho spolupráce s Lesliem Stevensem, který byl o plánech námořnictva vybudovat tajnou vesmírnou flotilu informován svým otcem, viceadmirálem Lesliem Stevensem, možná jde o přirozený vývoj. Pokud byl Star Trek skutečně plánován jako jistá forma „jemného odhalení“, pak námořnictvo předvídalo, že Solar Warden bude muset jednoho dne být odhalen a proměněn z přísně tajného programu na vesmírný program mající podporu veřejnosti, jako NASA. To by si žádalo „plné odhalení“ pod prezidentem, který by mohl podnítit americkou veřejnost k víře v tak ohromně nákladný „projekt Manhattan“, a poté k vybudování příští generace vesmírných bojových skupin Solar Warden v rekordním čase.

Důležitým náznakem Trumpovy příznivé námořní politiky budoucnosti je jeho jmenování Stephena Kevina Bannona jako jeho hlavního stratéga, který se svým postavením rovnal jeho náčelníkovi štábu. Bannon je vysloužilým námořním důstojníkem se zkušenostmi v bojových skupinách letadlových lodí, jak je uvedeno ve stručném biografickém popisu na webových stránkách Breitbart: Než vstoupil do světa obchodu, byl pan Bannon v armádě. Sedm let byl u námořnictva důstojníkem hladinové flotily. Sloužil v bojových skupinách, které byly nasazeny v Arabském moři a v Perském zálivu. Poté byl nasazen v Pentagonu, kde se stal zvláštním asistentem velitele námořních operací během prvního období prezidenta Ronalda Reagana. Bannonova práce v oblasti poskytování poradenství vedoucímu námořních operací je obestřena tajemstvím, jelikož záznamy o jeho vojenské kariéře nebyly uvolněny pro veřejnost. Jistá nápověda přichází od důstojníka, který s ním sloužil, vysloužilého kontradmirála Edwarda „Sonnyho“ Massa, který řekl:

Je to dost mimořádný chlapík… Velmi dobře zvládá multitasking, a umí dělat úžasné věci. Byl naprosto skvělým námořníkem a námořním důstojníkem.

Je možné, že během své služby u námořnictva se Bannon dověděl o jeho tajném vesmírném programu a o různých mimozemských návštěvnících. Jako „zvláštní asistent“ velitele námořních operací mohl vědět o tajných briefinzích, které Reagan absolvoval během svého prvního období ohledně mimozemské hrozby, nebo se jich dokonce účastnit. Po 20. lednu 2017 bude prezident Trump v pozici, aby se posunul vpřed s námořnictvem podporovanou iniciativou plného odhalení, která odkryje vyspělé technologie, jenž způsobí revoluci v životě, jak ho známe. Trumpův formující se vztah s námořnictvem a podpora vůči němu jsou tedy nezbytnou složkou plného odhalení. Existuje ale ještě další vztah, který je pro posun v plném odhalení stejně tak důležitý.

 

FBI, létající talíře, Trump & Odhalení

V první kapitole bylo zmíněno, že přesně jeden týden poté, co významné noviny informovaly o havárii létajícího talíře v Roswellu, napsal ředitel FBI, J. Edgar Hoover, ručně poznámku na zprávu z 15. července 1947: „Musíme trvat na plném přístupu k nalezeným diskům.“ Novinové články vznikly na základě oficiální tiskové zprávy amerického armádního letectva, uveřejněné ráno 8. července, která byla schválena velitelem základny roswellského armádního letiště, plukovníkem Williamem Blanchardem. Během odpoledních hodin byla počáteční zpráva armádního letectva odvolána výše postaveným důstojníkem, generálem Rogerem Rameyem, který řekl, že daný objekt byl špatně identifikovaný meteorologický balón. Podle Rameyho to dva zkušení důstojníci rozvědky letectva, kteří roswellské trosky zkoumali, jednoduše popletli. Z Hooverovy ručně psané poznámky je jasné, že Rameyho vysvětlení nepřijal, a chtěl, aby byl FBI udělen přístup. Hooverova poznámka odkazovala konkrétně na ještě další, dřívější incident, při kterém havaroval létající talíř, „případ La“, a armáda odepřela FBI přístup. Hoover měl s velkou pravděpodobností na mysli nálet na Los Angeles z 24. na 25. února 1942. Jeden uniklý „dokument Majestic“ prozrazuje, že v červenci 1947 armádní letectvo také upřelo FBI přístup k havarovanému létajícímu talíři, který byl v té době uschováván v Národní laboratoři Los Alamos.

 

FBI, létající talíře, Trump & Odhalení

Přesně jeden týden poté, co významné noviny informovaly o havárii létajícího talíře v Roswellu, napsal ředitel FBI, J. Edgar Hoover, ručně poznámku na zprávu z 15. července 1947: „Musíme trvat na plném přístupu k nalezeným diskům.“ Novinové články vznikly na základě oficiální tiskové zprávy amerického armádního letectva, uveřejněné ráno 8. července, která byla schválena velitelem základny roswellského armádního letiště, plukovníkem Williamem Blanchardem. Během odpoledních hodin byla počáteční zpráva armádního letectva odvolána výše postaveným důstojníkem, generálem Rogerem Rameyem, který řekl, že daný objekt byl špatně identifikovaný meteorologický balón. Podle Rameyho to dva zkušení důstojníci rozvědky letectva, kteří roswellské trosky zkoumali, jednoduše popletli. Z Hooverovy ručně psané poznámky je jasné, že Rameyho vysvětlení nepřijal, a chtěl, aby byl FBI udělen přístup. Hooverova poznámka odkazovala konkrétně na ještě další, dřívější incident, při kterém havaroval létající talíř, „případ La“, a armáda odepřela FBI přístup.  Hoover měl s velkou pravděpodobností na mysli nálet na Los Angeles z 24. na 25. února 1942. Jeden uniklý „dokument Majestic“ prozrazuje, že v červenci 1947 armádní letectvo také upřelo FBI přístup k havarovanému létajícímu talíři, který byl v té době uschováván v Národní laboratoři Los Alamos.

-pokračování-

Další díly